НОВОГОДИШЊА ЗАБАВА ЗА НАЈМЛАЂЕ

Школица спорта "Мали шампиони" и ученици Основне школе "Алекса Шантић" из Угљевика одржали новогодишњу забаву за најмлађе која има и добротворни карактер.

Тренер Младен Стевановић захвалио је свима који су подржали њихову хуманитарну акцију прикупљања играчака за социјално угрожену дјецу и који већ шест година подржавају спортски рад са дјецом и такмичења.

"Мали другари нас кроз игру подстичу да правимо лијепе догађаје", истакао је он и додао да Школица спорта "Мали шампиони" има 110 чланова узраста од четири до 10 година.

Стевановић је, у знак захвалности за подршку локалне заједнице њиховом раду, уручио начелнику општине Угљевик Василију Перићу на поклон слику "Малих шампиона".

Перић је рекао да је срећан што и општина учествује у овом догађају посвећеном најмлађим суграђанима.

Он је Угљевичанима честитао предстојеће празнике са жељом да им сви дани у наредној годину буду испуњени радошћу.

"Нашим малишанима желим да, осим спортских успјеха, у својим књижицама имају много одличних оцјена и да у наредном периоду наставе да развијају и воде наш Угљевик", поручио је Перић.