ЧЕСТИТКА

Начелник општине Угљевик Василије Перић  честита грађанима  Нову годину  са  жељом да буде боља и успјешнија од претходне,
испуњена здрављем, срећом и успјесима на личном и породичном плану.

У наредној години очекује нас пуно рада и обавеза како би одржали позитиван напредак нашег Угљевика из
предходног периода. Све задане циљеве остварићемо кроз учешће свих наших становника“

„Свима вама драги Угљевичани нека је срећна Нова 2018. година“

Предсједник Скупштине општине Угљевик Ђоко Симић честита грађанима Нову годину са жељом да дани који су пред нама буду испуњени здрављем, срећом и радошћу.

„Скупштина општине Угљевик ће и у 2018. години доносити одлуке за добробит становника и градити сарадњу локалне управе и грађана која ће  доприњети даљем развоју наше општине

„Желим вам пуно среће, здравља и просперитета у Новој години“