Представљен Нацрт Стратегије развоја пољопривреде

Професори Пољопривредног факултета Сарајево као чланови Тима за узраду стратегије су дана 13.07.2017. године Начелнику општине Угљевик г. Василију Перићу и његовим сарадницима представили Нацрт Стратегије развоја пољопривреде општине Угљевик 2018. -2022. чије је израда финансирана у оквиру пројекта RAST – “Restoring Accountability and Supporting Transformation" који имплементира CRS BiH - “Catholic Releif Services". Пројекат RAST има за циљ пружање подршке јединицама локалне самоуправе при успостави и унапређењу повољног пословног окружења у складу са Business Friendly Certification (BFC) критеријима, те имплементацију мањих инфраструктурних пројеката, уско везаних за повољније пословно окружење. Пројекат је финансиран од стране USAID-a. Представљању нацрта Стратегије присуствовао је и представник CRS-a г. Адмир Вранић.