НОВИ АСФАЛТ У ДОЊОЈ ТРНОВИ

У Доњој Трнови код Угљевика пуштена је у саобраћај новоасфалтирана дионица пута у засеоку Добричићи, дужине 700 метара, чије је уређење општина финансирала са 80.000 КМ.

Начелник Угљевика Василије Перић истакао је да је ријеч о веома важном дијелу пута који излази на магистралну саобраћајницу Бијељина-Тузла.

"Корак по корак успијевамо да спојимо овај крај са сједиштем општине и у наредном периоду ћемо, заједно са градом Бијељина, спојити остатак пута који повезује и Манастир Часног крста у бијељинској мјесној заједници Суво Поље", најавио је Перић.
Он је додао да изградња сеоских подручја омогућава опстанак становништва у тим крајевима и побољшање услова и квалитета живота за све становнике општине Угљевик.

Мјештанин Цвијетин Рикић рекао је да у овом дијелу Доње Трнове има 45 домаћинстава и да им много значи асфалтирање пута који свакодневно користе.