НАГРАЂЕНИ НАЈБОЉИ СРЕДЊОШКОЛЦИ

Начелник општине Угљевик Василије Перић и предсједник Скупштине општине Угљевик Ђоко Симић организовали су данас, поводом завршетка школске године, пријем за најбоље средњошколце ове подмајевичке општине.
Награђени су вуковци, ученици који су постигли најбоље резултате на републичким и регионалним такмичењима, као и ђаци генерације четвртог и трећег степена образовања.
Ученик генерације четвртог степена је Сања Ђукановић, а трећег степена Лазар Братић.
Радослав Радовановић освојио је прво мјесто на регионалном такмичењу из области обраде метала, док је спортска екипа освојила прво мјесто на регионалном такмичењу, а били су другопласирани на републичком такмичењу.
Перић је истакао да је ове године за најбоље ученике из три основне школе и Средњошколског центра укупно издвојено из буџета 8.000 КМ.
"Сваке године додијелимо награде основцима и средњошколцима јер наша потреба и жеља јесте да истичемо оне који су марљиво и вриједно радили и постигли најбоље резултате, а на овај начин стимулишемо рад", рекао је Перић.