ЧЕСТИТКА ЗА ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Начелник општине Угљевик Василије Перић упутио је честитку ученицима и просвјетним радницима основних и средњошколског центра за почетак школске 2017/2018 године.
„Желим вам сретан почетак нове школске године у нади и жељи да ће бити боља и успјешнија од предходне“
Посебне честитке добродошлице у школске клупе Перић је упутио за 96 првачића.
Нека вам школски  дани буду весели и испуњени срећом, школа да вам буде задовољство и почетак нечег лијепог што ће испунити ваша дјетињства а постигнути успјеси да вам донесу  радост и мотив да идете даље ка усвајању нових знања“.

Предсједник Скупштине општине Угљевик Ђоко Симић честитао је почетак нове школске године ученицима, просвјетним радницима и посебно ђацима-првацима.
„Желим свим угљевичким основцима и средњошколцима успјешну школску 2017/2018 годину“.